Spordis vajalikud suukaitsmed

Suukaitse — elastsetest materjalidest paindlik toode, mis on ette nähtud hammaste kaitseks traumade eest kontaktsetest ja muudest spordiliikidest.

Miks on nii tähtis kanda suukaitsmeid?

Inimeste sportliku aktiivsuse tõus ja uute spordiliikide populaarsuse kasv on tinginud hammaste traumajuhtude väljendunud suurenemise.

Hambaid võib traumeerida mistahes spordiga tegeldes. Eriti sagedased on hammaste traumad uisutamisel ja hoki, poksi, võitluskunsti, käsipalli, mudrmaastikujooksu, korvpalliga tegeldes.

Katkine huul kasvab kinni, murdunud hammas aga mitte. Kas teate, et hambad on vististi ainus inimorganismi osa, mis ei suuda trauma järgselt iseseisvalt taastuda. Vältimatu abi, lausa kuni hammaste implanteerimiseni, suunatuna vigastatud hamba taastamisele või puuduva asendamisele, on töökulukas ja kallis.

Sport peab olema ohutu!

Isegi tugevad vajavad kaitset!

Hoidke oma stomatoloogilist tervist!

Õigesti valmistatud individuaalsed suukaitsmed lubavad alandada hammaste traumat. Lisaks ennetavad taolised suukaitsmed hammaste kadu raskete vigastuste tulemusel. Kui teie või teie laps tegelete mingi aktiivse spordiliigiga, taolisega kui poks, rägbi, hoki, võitluskunst, milles esineb hammaste traumarisk, soovitatakse teile vististi kalitsekiivrite ja suukaitsmete kasutamist. Eksisteerivad standardsed spordis kasutatavad suukaitsmed, kuid odava hinna korral tagavad need ka väga madala kaitseastme.

Tähtis, et suukaitse liibuks tihedalt hammastega. Seda aga võib saavutada vaid individuaalse jäljendi abil. Hambatehnik ja hambalabor reprodutseerivad teie hammaste täpse mudeli ja valmistavad suukaitsme saksa materjalidest super-kaasaegsel seadmestikul. Kaitstes teie hambaid võimalike traumade eest.

Hind – 210 €

Registreeru konsultatsioonile

Palun täitke allolev vorm ja ma võtan Teiega ühendust ühe tööpäeva jooksul.

  Natalia Chernikova

  Natalia Chernikova

  Aadress

  Pirita tee 26c/1- 3, Tallinn
  StarmedicaClinic

  Kodulehe valmistamine - Toplink

  Helista ja küsi!